W związku z zakazem organizacji imprez sportowych z udziałem publiczności główny organizator zawodów DPV Logistic ZOOleszcz Turniej Asów – SpeedwayEvents.pl postanowił odwołać niedzielny turniej.

Komunikat organizatora

Na skutek coraz większej liczby zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce rząd ogłosił szereg zmian, jeśli chodzi o zasady bezpieczeństwa. Znacznie zwiększyła się liczba powiatów w tzw. strefie czerwonej. Zresztą także w strefie żółtej wydarzenia sportowe nie mogą odbywać się już z udziałem publiczności.

– Organizujemy zawody przede wszystkim z myślą o kibicach, chcąc zapewnić im odpowiedni poziom sportowy i związaną z tym dawkę emocji. Sport zawodowy bez kibiców nie ma większego sensu, dlatego zdecydowaliśmy się na odwołanie niedzielnej imprezy i przełożenie jej na przyszły rok. W bardziej sprzyjających – miejmy nadzieję – dla wszystkich czasach – powiedział Maciej Polny ze Speedwayevents.pl.

Wejściówki kupione przez Państwa na niedzielne zawody zachowują ważność na przyszłoroczny termin. Istnieje jednak także możliwość ich zwrotu. W tym celu prosimy o kontakt mailowy pod adresem: zwroty@speedwayevents.pl.

Kategorie: News