AKADEMIA CZARNEGO GRYFA

Zostań żużlowcem!

JACEK WOŹNIAK

Trenerem, który czuwa nad całością szkolenia jest Jacek Woźniak. To osoba, która od wielu lat zajmuje się szkoleniem najmłodszych zawodników w sporcie żużlowym. Były zawodnik, trener pierwszego zespołu Polonii Bydgoszcz, niezwykle doświadczony. Może pochwalić się wieloma wspaniałymi wychowankami, m.in. Szymonem Woźniakiem, Wiktorem Przyjemskim, a także młodszymi - Maksymilianem Pawełczakiem, Emilem Maroszkiem i Adamem Putkowskim, którzy “za chwilę” dołączą do składu pierwszego zespołu Polonii.

Dla kogo

Młodzież w wieku 12-16 lat

Płatności

Zajęcia prowadzone są bezpłatnie

Sprzęt

Zapewnia Akademia

Badania

Wymagane po zakwalifikowaniu

CEL AKADEMII

Akademia Czarnego Gryfa powstała, by dać szansę trenowania i rozwoju młodzieży, która nie ma własnego sprzętu ani możliwości jego zakupu. To właśnie tu mogą spróbować jazdy na motocyklu żużlowym, będą objęci profesjonalną opieką doświadczonych trenerów i będą mogli korzystać z infrastruktury – toru żużlowego i warsztatu ŻKS Polonia Bydgoszcz SA na stadionie przy Sportowej 2.

1.

Wyślij formularz

To pierwszy, podstawowy krok. Wypełnij wszystkie pola formularza, który znajduje się poniżej. Poczekaj na kontakt z naszej strony.

2.

Badania

Po zakwalifikowaniu się otrzymasz do podpisania dokumenty (zgody) oraz będziesz musiał przeprowadzić badania lekarskie. O wszystkim dowiesz się na spotkaniu.

3.

Treningi

Po załatwieniu formalności rozpoczniesz treningi. Będą to zarówno treningi ogólnorozwojowe, jak i na motocyklu. Nad procesem szkoleniowym będzie czuwał trener Jacek Woźniak.

4.

Egzamin

Gdy będziesz już gotowy, podejdziesz do egzaminu na licencję żużlową.

MASZ PYTANIE?

NAPISZ: akademia@polonia.bydgoszcz.pl

ZADZWOŃ: 726 356 777

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY