PGG ROW Rybnik

Seniorzy:

Leon Flint (U24) – Wielka Brytania
Kacper Gomólski
Rune Holta
Michael Jepsen Jensen – Dania
Siergiej Łogaczow – Rosja
Vaclav Milik – Czechy
Wiktor Trofimow (U24)

Juniorzy:

Przemysław Giera
Mateusz Tudzież
Paweł Trześniewski
Błażej Wypior

Trener: Marek Cieślak

Arged Malesa TŻ Ostrovia

Seniorzy:

Oliver Berntzon – Szwecja
Adria Cyfer
Tomasz Gapiński
Patrick Hansen (U24)
Daniel Kaczmarek (U24)
Nicolai Klindt – Dania

Juniorzy:

Kacper Grzelak
Jakub Krawczyk
Jakub Poczta
Sebastian Szostak

Trener: Mariusz Staszewski

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Seniorzy:

Nick Agertoft (U24) – Dania
Maksymylian Bogdanowicz (U24)
Kevin Fajfer (U24)
Oskar Fajfer
Philip Hellstroem-Baengs (U24) – Szwecja
Mirosław Jabłoński
Frederik Jakobsen (U24) – Dania
Peter Kildemand
Timo Lahti – Finlandia
Damian Stalkowski (U24)

Juniorzy:

Kacper Grzelak
Mikołaj Czapla
Marcel Studziński
Szymon Szwacher

Trener: Rafael Wojciechowski

Unia Tarnów

Seniorzy:

Oskar Bober (U24)
Niels Kristian-Iversen – Dania
Ernest Koza
Paweł Miesiąc
Kim Nilsson – Szwecja
Artur Mroczka
Rohan Tungate – Australia
Alexander Woentin (U24)

Juniorzy:

Mateusz Gzyl
Przemysław Konieczny
Dawid Rempała
Piotr Świercz
Patryk Zieliński

Trener: Tomasz Proszowski

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Seniorzy:

Lukas Fienhage (U24) – Niemcy
Michał Gruchalski (U24)
Jakub Jamróg
Rasmus Jensen – Dania
Aleksandr Kajbuszew – Rosja
Drew Kemp (U24) – Wielka Brytania
Kevin Juhl Pedersen (U24) – Dania
Krystian Pieszczek

Juniorzy:

Piotr Gryszpiński
Amadeusz Szulist
Alan Szczotka

Menedżer: Eryk Jóźwiak

Cellfast Wilki Krosno

Seniorzy:

Daniel Jeleniewski
Jason Joergensen (U24) – Dania
Witalij Kotlar (U24) – Rosja
Andrzej Lebiediew – Łotwa
Peter Ljung – Szwecja
David Pacalaj (U24) – Słowacja
Mateusz Szczepaniak
Mathias Thoernblom – Szwecja
Patryk Wojdyło (U24)

Juniorzy:

Kacper Przybylski

Trener:

Orzeł Łódź

Seniorzy:

Luke Becker (U24) – USA
Władimir Borodulin – Rosja
Tom Brennan (U24) -Wielka Brytania
Ben Ernst (U24) – Niemcy
Norbert Kościuch
Brady Kurtz – Australia
Aleksandr Łoktajew  – Ukraina
Marcin Nowak
Piotr Pióro (U24)
Jack Thomas (U24) – Wielka Brytania

Juniorzy:

Eryk Borczuch
Hubert Banaś
Mateusz Dul
Aleksander Grygolec
Jakub Sroka

Trener: Adam Skórnicki