Terminarz 2023

1. runda
sobota, 8 kwietnia 2023 / niedziela, 9 kwietnia 2023

Bydgoszcz – Łódź – 49:41
Rybnik – Zielona Góra 38:52
Gdańsk – Ostrów Wlkp.  46:41
Poznań – Landshut  48:42

2. runda
sobota, 15 kwietnia 2023 / niedziela, 16 kwietnia 2023 / poniedziałek, 17 kwietnia 2023

Ostrów Wlkp. – Rybnik 45:44
Łódź – Gdańsk 43:47
Landshut – Bydgoszcz 52:38

Zielona Góra – Poznań 53:37

3. runda
sobota, 22 kwietnia 2023 / niedziela, 23 kwietnia 2023 / poniedziałek, 24 kwietnia 2023

Poznań – Łódź 43:47
Gdańsk – Zielona Góra 37:53
Bydgoszcz – Rybnik 53:37
Landshut – Ostrów Wlkp. 38:52

4. runda
sobota, 29 kwietnia 2023 / niedziela, 30 kwietnia 2023

Łódź – Landshut 50:40
Zielona Góra – Bydgoszcz 50:40
Ostrów Wlkp. – Poznań 48:41
Rybnik – Gdańsk 46:43

5. runda
sobota 6 maja 2023 / niedziela, 7 maja 2023 / poniedziałek, 8 maja 2023

Ostrów Wlkp. – Łódź 21:26
Bydgoszcz – Gdańsk – 49:41
Poznań – Rybnik 46:44
Landshut – Zielona Góra 44:46

6. runda
sobota, 20 maja 2023 / niedziela, 21 maja 2023 / poniedziałek, 22 maja 2023

Rybnik – Łódź 48:42
Bydgoszcz – Poznań 48:42
Gdańsk – Landshut 44:46
Zielona Góra – Ostrów Wlkp. – 2.07, 14:00

7. runda
sobota, 27 maja 2023 / niedziela, 28 maja 2023

Landshut – Rybnik 50:40
Ostrów Wlkp. – Bydgoszcz – 1.07, 16:30
Łódź – Zielona Góra 35:55
Poznań – Gdańsk 49:41

8. runda
sobota, 3 czerwca 2023 / niedziela, 4 czerwca 2023

Rybnik – Landshut 51:39
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp. 56:34
Gdańsk – Poznań 49:40
Zielona Góra – Łódź 57:33

9. runda
sobota, 10 czerwca 2023 / niedziela, 11 czerwca 2023 / poniedziałek, 12 czerwca 2023

Landshut – Gdańsk – 11.06
Ostrów Wlkp. – Zielona Góra – 11.06, 14:00
Łódź – Rybnik – 10.06, 16:30
Poznań – Bydgoszcz – 11.06, 14:00

10. runda
sobota, 17 czerwca 2023 / niedziela, 18 czerwca 2023 / poniedziałek, 19 czerwca 2023

Rybnik – Poznań – 18.06, 14:00
Gdańsk – Bydgoszcz – 18.06, 14:00
Łódź – Ostrów Wlkp. – 17.06, 16:30
Zielona Góra – Landshut – termin zostanie podany wkrótce

11. runda
sobota, 24 czerwca 2023 / niedziela, 25 czerwca 2023

Landshut – Łódź – 25.06
Bydgoszcz – Zielona Góra – 25.06, 14:00
Gdańsk – Rybnik – 24.06, 16:30
Poznań – Ostrów Wlkp. – 25.06, 14:00

12. runda
sobota, 8 lipca 2023 / niedziela, 9 lipca 2023

Rybnik – Bydgoszcz
Ostrów Wlkp. – Landshut
Łódź – Poznań
Zielona Góra – Gdańsk

13. runda
sobota, 22 lipca 2023 / niedziela, 23 lipca 2023 / poniedziałek, 24 lipca 2023

Rybnik – Ostrów Wlkp.
Bydgoszcz – Landshut
Gdańsk – Łódź – 2.07, 14:00
Poznań – Zielona Góra

14. runda
sobota, 5 sierpnia 2023 / niedziela, 6 sierpnia 2023 / poniedziałek, 7 sierpnia 2023

Landshut – Poznań
Ostrów Wlkp. – Gdańsk
Łódź – Bydgoszcz
Zielona Góra – Rybnik

Część finałowa – Ćwierćfinały
15. runda
sobota, 19 sierpnia 2023 / niedziela, 20 sierpnia 2023

Data rezerwowa
piątek, 25 sierpnia 2023

16. runda
sobota, 26 sierpnia 2023 / niedziela, 27 sierpnia 2023

Część finałowa – Półfinały
17. runda
sobota, 9 września 2023 / niedziela, 10 września 2023

18. runda
sobota, 16 września 2023 / niedziela, 17 września 2023

Część finałowa – Finał – Mecz o 1 miejsce
19. runda

sobota, 30 września 2023

20. runda
sobota, 8 października 2023