Zakupu można dokonać przez internet lub w kasie klubu.

KUP KARNET PRZEZ INTERNET

W piątek, 1 grudnia o 12:00 rozpocznie się ogólna sprzedaż karnetów – od tego dnia zakup możliwy będzie dla wszystkich.

Ceny karnetów pozostały na tym samym poziomie, co w sezonie 2023.

UWAGA! Nie ma możliwości przypisania karnetów do dotychczasowych kart. Każdy karnetowicz otrzyma na sezon 2024 NOWĄ KARTĘ. Osoby, które zakupią karnety w sprzedaży zamkniętej będą mogły odbierać karty od 4 grudnia w biurze klubu.

Zakupu można dokonać przez internet – na https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl oraz w kasie klubowej (czynna w dni powszednie w godz. 9-16). Wymagany jest numer PESEL.

Zakup karnetu ulgowego:
Karnety ulgowe przysługują: kobietom, emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat. Jeżeli jesteś w którejś z tych grup – wybierz w koszyku ULGOWY (w przypadku emerytów przed 65. rokiem życia oraz rencistów należy wybrać opcję ULGOWY EMERYT/RENCISTA wcześniej podając do klubu swoje dane – informacja poniżej).

Informacja dla emerytów i rencistów przed 65. rokiem życia:
Renciści i emeryci przed 65. rokiem życia mogą zakupić karnet samodzielnie przez internet, jednak wcześniej muszą zgłosić ten fakt (tylko w przypadku, jeśli nie zrobili tego wcześniej) do klubu – biuro@polonia.bydgoszcz.pl podając imię, nazwisko i PESEL. Wtedy możliwy będzie wybór opcji ULGOWY EMERYT/RENCISTA.

Ceny karnetów na sezon 2024:
Trybuna Główna
– 600 zł
Trybuna Główna – SUPER VIP (+catering) – 1500 zł
Nowa Trybuna – 340 zł (normalny), 300 zł (ulgowy)
Sektor A – 250 zł (normalny), 200 zł (ulgowy)
Sektor B – 220 zł (normalny), 170 zł (ulgowy)

Karnety, z wyjątkiem karnetu SUPER VIP, obowiązują na mecze rundy zasadniczej (7 domowych spotkań) Speedway 2. Ekstraligi. Karnet SUPER VIP obowiązuje także w fazie play-off.

Ceny biletów na sezon 2024 pozostają bez zmian:
Trybuna Główna – 100 zł
Nowa Trybuna – 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy)
Sektor A – 45 zł (normalny), 35 zł (ulgowy)
Sektor B – 40 zł (normalny), 30 zł (ulgowy)

Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie (bez gwarancji miejsca).

Nie prowadzimy sprzedaży karnetów dla osób niepełnosprawnych. Te – tak, jak dotychczas, będą mogły zakupić bilet w cenie 1 zł przed meczami.

Zamówienia grupowe (pow. 10) należy kierować na biuro@polonia.bydgoszcz.pl.

Karnet na program
Podobnie, jak w poprzednich sezonach, przygotowaliśmy także Karnet na program. Zakupując taki karnet ma się pewność dostępności programu zawodów, a także pozwoli on zaoszczędzić pieniądze. Karnet na program pozwala na odebranie programu na każdy z meczów rundy zasadniczej sezonu 2024.

Koszt: 85 zł

Kategorie: News