Drodzy Kibice, Fani Abramczyk Polonii Bydgoszcz, dziękuję, że po raz kolejny tak wielu z Was zdecydowało się na zakup karnetu. Jesteście najważniejszym sponsorem klubu.

To, że nie będziemy mogli się spotkać na pierwszym meczu jest dla mnie, jako prezesa Abramczyk Polonii Bydgoszcz, ale także wielkiego kibica sportu, rzecz smutna. Od zawsze powtarzałem, że sport bez kibiców, to nie to samo. Wierzę jednak, że ten stan nie potrwa długo i wkrótce będziemy mogli otworzyć dla Was bramy stadionu przy ul. Sportowej 2.

Pamiętamy o każdej osobie, która zakupiła karnet, do każdego z Was mamy kontakt i każdy zostanie poinformowany o kolejnych decyzjach. Ze względu na to, że na mecz I kolejki nie będzie możliwości wejścia kibiców, podjęliśmy decyzję, że każdy z posiadaczy karnetu otrzyma w jego ramach wstęp na finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, które odbędą się na bydgoskim torze w sierpniu.

W przypadku, gdy kolejny mecz na bydgoskim stadionie będzie musiał odbywać się bez udziału publiczności, klub poinformuje o dodatkowych opcjach, jakie przygotował dla posiadaczy karnetów.

Jerzy Kanclerz

Kategorie: News