Jeśli kochasz żużel i Polonię, pewnie czujesz się przed kamerą, przygotowanie materiałów reporterskich nie sprawia Ci trudności, znasz język angielski w stopniu komunikatywnym, zgłoś się do nas! Może to właśnie Ciebie szukamy?

Szukamy reportera PoloniaTV. Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij do nas swoje zgłoszenie zawierające:

– CV
– Kilka zdjęć – twarz, sylwetka
– Materiał video – prezentacja wiadomości TV – może to być zapowiedź lub krótka relacja z meczu Abramczyk Polonii (do 30 sek., kamera skierowana na twarz. Nagranie możesz wykonać za pomocą smartfonu i udostępnić w serwisie YouTube – link może być niepubliczny).

Napisz też kilka zdań o sobie, opisz swoją przygodę z żużlem, od kiedy kibicujesz Polonii i dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać!

Zgłoszenia wraz z linkiem do materiału video wyślij na adres: casting@polonia.bydgoszcz.pl. Czekamy do 24.02.2021 r.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 726 356 777 w godzinach pracy biura (10.00-16.00).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, jak również ujawnionych przeze mnie w trakcie przeprowadzanych ze mną rozmów rekrutacyjnych, w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnych, jak i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ŻKS Polonia Bydgoszcz SA z siedzibą w Bydgoszczy (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Kategorie: News