Już w najbliższy poniedziałek (4.10.2021r.) w Castoramie w Bydgoszczy przy ulicy Szajnochy odbędzie się spotkanie kibiców z Emilem Sajfutdinowem.

Zawodnik będzie miał okazję podsumować swój sezon w Speedway Grand Prix oraz podzielić się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości sportu żużlowego. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

W trakcie spotkania nie zabraknie możliwości zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia czy wzięcia autografu od reprezentanta Rosji. Spotkanie odbędzie się z inicjatywy firmy Nice Polska, która przez cały weekend (od piątku od godziny 10:00) w bydgoskim oddziale Castoramy będzie prowadziła szkolenia, warsztaty i pokazy na temat możliwości automatyki do bram z rodziny Moovo oraz inteligentnego domu FIBARO. Nie zabraknie również szkoleń na temat łączenia różnych elementów domowego systemu za pomocą rozwiązań Nice. Dla wszystkich kibiców przygotowano również konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne gadżety związane ze sportem żużlowym.

Początek spotkania z Emilem w poniedziałek (4.10.2021 r.) o godzinie 18:00 w Castoramie w Bydgoszczy przy ulicy Szajnochy.

Kategorie: News