• 00Dni
13.06.2021, 14:00
Polonia

SEC: Informacja dla kibiców

Ze względu na opady deszczu, bramy stadionu w Bydgoszczy zostaną otwarte o godzinie 19:00. Organizatorzy pracują nad odpowiednim przygotowaniem toru do zawodów.
polonia_final

Niemożliwe nie istnieje!

Cud nad Brdą! To najczęściej słyszany po niedzielnym meczu komentarz. Żużlowcy ZOOleszcz Polonii dokonali niemal niemożliwego, odrabiając z nawiązką 28-punktową stratę z meczu w Poznaniu, a tym samym awansując do…

9. KOLEJKA

5-7 czerwca 2021

RybnikBydgoszcz48:41
KrosnoGniezno56:34
ŁódźGdańsk44:46
OstrówTarnów60:30
 DrużynaMPBZRP+/-
1 Krosno816270154
2 Ostrów711241286
3 Rybnik711241245
4 Gdańsk89132312
5 Bydgoszcz760304-5
6 Gniezno760304-47
7 Łódź660303-4
8 Tarnów800008-141

5. KOLEJKA

11-14 czerwca 2021

BydgoszczGniezno13.06, 14:00
RybnikTarnów11.06, 16:30
ŁódźOstrów13.06, 14:00
KrosnoGdańsk14.06, 20:30
Polonię Bydgoszcz wspierają

SKLEP

Koszulka klubowa
Czapka z daszkiem
Kubek
Czapka zimowa
Szaliki

Bądźmy w kontakcie

ŻKS Polonia Bydgoszcz SA

Siedziba Klubu

ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz

Kontakt do biura

 
+48 726 356 777
biuro@polonia.bydgoszcz.pl