Mistrzyni Świata zostaje z nami na kolejny sezon!

Fryzjerstwem damskim i męskim zajmuje się już od 15 lat, właścicielka 3 salonów.

Laureatka wielu konkursów, ambasador marki Montibello. Z pewnością szczęśliwa i spełniona kobieta zarówno prywatnie jak i zawodowo. W pracy cechuje ją precyzja i kreatywność. Swoją przygodę z barberingiem rozpoczęła w tureckim salonie BARBER SHOP w Irlandii. Gościnnie pracowała też w Barber Shop w Maroco – Marakesz.

Jej ulubionym stylem jest old school, w którym może zaprezentować doskonały warsztat i ponadczasową, elegancką męską klasykę. Zwyciężczyni International Barber Battle 2018. Zajęła 5 miejsce na Mistrzostwach Europy w Paestum 2019.Należy do fryzjersko-kosmetycznej reprezentacji Polski – CMC Poland.

W całej Polsce prowadzi szkolenia z fryzjerstwa męskiego i barberingu. Kolejnym sukcesem właścicielki jest uczestnictwo w Mistrzostwach Europy 2020. W 2021 została dwykrotną Mistrzynią Świata w Barberingu zdobywając 1. miejsce w Creative Sprint Barber oraz Salon Look Barber. Jest również Wicemistrzynią Świata w kategorii Old School.

Jest najbardziej doświadczoną i utytułowaną osobą w tej profesji w naszym mieście. Pracownicy salonu szkolą się pod okiem samej Mistrzyni, a także wielu innych znakomitych barberów.

Zapraszamy na strony:
Barber/ Akademia Barberingu Mistrzyni Świata Natalii Lietz Bydgoszcz
Natalia Lietz Salony Fryzjerskie i Klinika Kosmetologii

www.natalialietz.pl

Kategorie: News