Witamy na pokładzie!

Makita to japońska firma z ponad 100-letnim doświadczeniem. To światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych. To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne. Produkty firmy Makita, to przede wszystkim: wysoka jakość, niezawodność, nieustanny rozwój oraz zaawansowanie technologiczne.

Makita to globalny producent elektronarzędzi, którego celem jest nieustanne dążenie do zaspokojenia rosnących wymagań klientów, począwszy od lekkich prac w domu i ogrodzie, poprzez wykorzystanie maszyn w warsztatach, na budowach oraz we wszechstronnym utrzymaniu zieleni, a skończywszy na zastosowaniu w przemyśle. Posiada ponad 40 filii na wszystkich kontynentach, a zakłady produkcyjne zlokalizowane są w każdej części świata.

Dzięki wytężonej pracy i ambitnym celom firma zdołała rozwinąć sieć sprzedaży i serwisów, stanowiące dziś fundament marki.

Co więcej, Makita stała się jednym z wiodących liderów w branży.

Znaczna część użytkowników korzystających z produktów Makita to profesjonaliści, stolarze i specjaliści z branży budowlanej. Wymagania, jakie stawiają elektronarzędziom, różnią się w zależności od regionu i kraju, środowiska pracy oraz wielu innych czynników. Makita aktywnie wykorzystuje swoją globalną sieć sprzedaży i serwisów do mapowania potrzeb różnych rynków i opracowania produktów, które spełniają wymagania profesjonalistów na całym świecie.

Makita, w trosce o użytkowników, podczas prac nad swoimi produktami skupia się na poprawie podstawowych funkcji urządzeń, przywiązując szczególną wagę do bezpieczeństwa pracy. Najważniejszym czynnikiem w procesie tworzenia jest bezpieczeństwo. Makita nieustannie dąży do zmniejszenia ilości pyłu budowlanego, generowanego podczas użytkowania maszyn oraz ilości hałasu i wibracji wytwarzanych przez maszyny.

Firma wytwarza produkty w swoich zakładach zlokalizowanych na całym świecie. Procesy produkcyjne oparte są na filozofii, która głosi, że sercem każdego elektronarzędzia jest jego silnik. Dlatego też nie szczędzi kosztów i same silniki poddawane są aż 19 oddzielnym testom. Oprócz testów wykonywanych na etapie produkcji, dział kontroli jakości Makita testuje starannie każdą maszynę, zanim opuści ona fabrykę. Do produkcji komponentów i produktów używamy tylko najlepszych materiałów, aby zapewnić im wyjątkową wydajność i trwałość.

System kontroli jakości firmy Makita gwarantuje produktom spełnianie najbardziej surowych wymagań jakościowych. Maszyny przechodzą rygorystyczne testy już na etapie ich tworzenia, aby mieć pewność, że do produkcji trafią tylko produkty najwyższej klasy. Aby wzmocnić kontrolę jakości, opracowano własne, surowe standardy. Co więcej, Makita zbiera informacje zwrotne od użytkowników i monitoruje sposób, w jaki w rzeczywistości wykorzystują maszyny, aby móc przeprowadzać testy w jak najbardziej realnych warunkach.

Strona WWW: www.makita.pl

Kategorie: News