Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na sezon 2022.

W tym roku całość obsługiwana jest przez system internetowy. Karnet można wygodnie, bez stania w kolejce zakupić i opłacić na stronie https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl.

To zmiana, dzięki której nie tylko będzie szybciej i bardziej komfortowo, ale możliwe będą także późniejsze dodatkowe profity dla posiadaczy karnetów, np. zamknięta przedsprzedaż, możliwość wyboru tego samego miejsca na mecze fazy play-off czy w przyszłym sezonie.

Jest to moment przejściowy. Obecna baza nie pozwala na tego typu udogodnienia. Wychodząc naprzeciw prośbom kibiców wdrażamy system internetowej sprzedaży nie tylko biletów, ale także karnetów.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które nie mają możliwości zakupienia karnetu drogą internetową, mogą przyjść do siedziby klubu (w dni powszednie w godz. 9-17) i tu opłacić karnet. Podobnie, jak przy zakupie internetowym, potrzebny będzie PESEL.

System https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl jest już znany kibicom, którzy kupowali jednorazowe wejściówki w minionym sezonie. Osoby, które posiadają tam konto nie muszą zakładać nowego. Nowe osoby muszą dokonać wcześniejszej, prostej rejestracji.

JEDNA OSOBA MOŻE KUPIĆ KILKA KARNETÓW, ALE KAŻDY MUSI MIEĆ PRZYPISANY INDYWIDUALNY NUMER PESEL, IMIĘ I NAZWISKO. OSOBY, KTÓRE BĘDĄ DOKONYWAĆ ZAKUPU PRZEZ INTERNET LUB W KLUBIE MUSZĄ POSIADAĆ TAKIE DANE.

Ceny karnetów na sezon 2022

Karnety obowiązują na 7 spotkań Abramczyk Polonii Bydgoszcz w eWinner 1. Lidze Żużlowej w sezonie 2022 w części zasadniczej (rundy 1-14).

Karnety normalne:
Trybuna Główna – 500 zł
Nowa Trybuna – 320 zł
Sektor A – 230 zł
Sektor B – 200 zł

Karnety ulgowe (przysługują emerytom, rencistom, kobietom, osobom w wieku 8-16 lat):
Nowa Trybuna – 280 zł
Sektor A – 180 zł
Sektor B – 150 zł

Ceny biletów obowiązujące w sezonie 2022:
Normalne:
Trybuna Główna – 80 zł
Nowa Trybuna – 60 zł
Sektor A – 40 zł
Sektor B – 35 zł

Ulgowe (przysługują emerytom, rencistom, kobietom, osobom w wieku 8-16 lat):
Nowa Trybuna – 50 zł
Sektor A – 30 zł
Sektor B – 25 zł

W przypadku obostrzeń nałożonych w związku z pandemią, bilety ulgowe mogą być niedostępne w sprzedaży.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, bez biletu, w przypadku miejsc numerowanych – bez gwarancji miejsca.

Osoby niepełnosprawne na wózku inwalidzkim wchodzą na mecz za darmo (+ opiekun za 1 zł). Informacja o zakupie takich biletów pojawiać się będzie przed meczami.

INSTRUKCJA ZAKUPU KARNETU

Kategorie: News