Firma Inter-Vax rozpoczęła swoja działalność w 1990 r. w Żninie. Główną działalnością firmy jest sprzedaż: ciągników Zetor i Solis, maszyn rolniczych (SAMASZ, MASCHIO GASPARDO, UNIA, AGRO-TOM, AMAZONE, METAL-FACH, EXPOM, GRANO) i maszyn komunalnych, części do ciągników, sprzętu ogrodniczego, pasz i koncentratów, narzędzi i elektronarzędzi, folii (rolniczych, budowlanych, ogrodniczych), olejów, środków smarnych dla przemysłu i motoryzacji oraz farb, akumulatorów, artykułów metalowych i stali, ogumienia oraz zabawek dla małych rolników. Uruchomiono Mobilny Punkt Sprzedaży „Proviwóz”. Objazdowa forma sprzedaży pozwala klientom zaoszczędzić czas.

Inter-Vax prowadzi również serwis i naprawy bieżące maszyn i urządzeń rolniczych oraz świadczy usługi w zakresie napraw pił i kosiarek.

W celu łatwiejszego kontaktu z klientem otworzono 5 oddziałów:  na terenie powiatu żnińskiego 3 oddziały w Żninie – 1990r., Barcinie – 2005r., Flantrowie – 2007r. oraz w województwie wielkopolskim w Hucie – 2016 r. oraz w województwie Zachodnio-Pomorskim w Wałczu  – 2015r.

Firma Inter-Vax umożliwia swoim klientom korzystanie z dogodnych warunków finansowania w postaci kredytów, leasingu oraz funduszy UE.

Dodatkowo co niedzielę w radiu Wasze Radio na falach 99,7 FM można usłyszeć firmową audycję Inter-Vax od godziny 12:00. W audycji tej zawarte są najnowsze informacje rolnicze, programy: klub hodowców bydła, magazyn prosto z pola, oraz rozmowa ze specjalnym gościem.

Dodatkowo można odsłuchać audycje na YouTube wyszukując po frazie „audycja INTER-VAX”.

INTER-VAX SP. Z O.O.
Ul. Dworcowa 29
88-400 Żnin

tel. 52 30 30 350

tel. 606-407-352 Adam Wesołowski dyrektor handlowy
biuro@inter-vax.pl    
www.inter-vax.pl

Kategorie: News