Organizatorzy TAURON SEC wychodzą kibicom naprzeciw z akcją promocyjną „Rabat za karnet”. Każdy posiadacz karnetu na spotkania ligowe naszej drużyny będzie mógł zakupić wejściówkę na finałową rundę Indywidualnych Mistrzostw Europy, która 21 września odbędzie się na Stadionie Śląskim, w niższej cenie!

Cykl TAURON SEC 2024 zapowiada się fascynująco. Oprócz czołowej piątki zeszłorocznego cyklu, czyli Mikkela Michelsena, Leona Madsena, Janusza Kołodzieja, Patryka Dudka oraz Andzejsa Lebedevsa w czempionacie Starego Kontynentu ujrzymy wielu czołowych i utytułowanych zawodników. Mowa o między innymi Macieju Janowskim, Andersie Thomsenie czy Piotrze Pawlickim. Doborowa stawka jest gwarantem emocji na torach TAURON SEC 2024.

Po 6 latach przerwy cykl wraca na Stadion Śląski. Drugi co do wielkości stadion w Polsce będzie gospodarzem czwartej, finałowej rundy mistrzostw. Aby jeszcze bardziej zachęcić kibiców do uczestnictwa we wrześniowych zawodach, organizatorzy cyklu ruszyli z akcją promocyjną „Rabat za karnet”. Kibice posiadający karnet na mecze swoich ulubionych drużyn otrzymają szansę na zakup wejściówek w specjalnie obniżonych cenach* (*dotyczy wybranych sektorów). Dla przykładu za bilet, który nominalnie kosztuje 109 złotych, posiadacz karnetu w ramach akcji „Rabat za karnet” zakupi w cenie 50 złotych, czyli ponad połowę taniej.

– Nasza akcja to naprawdę wyjątkowe przedsięwzięcie dla całego polskiego żużla. Łączymy wszystkich wiernych fanów speedwaya i dajemy im możliwość obejrzenia finału Indywidualnych Mistrzostw Europy na Stadionie Śląskim w atrakcyjnych cenach. Takiej akcji jeszcze w polskim speedwayu nie było. Zawsze powtarzamy, że chcemy łączyć środowisko żużlowe, że każdy kibic zasługuje na szacunek. To przełomowe wydarzenie, które mam nadzieję spowoduje, że podczas finału będzie kolorowo od barw wszystkich drużyn żużlowych. Razem stwórzmy święto speedwaya w Kotle Czarownic! – powiedział Radosław Zieliński, Dyrektor działu Organizacji, Marketingu i Komunikacji w firmie One Sport.

Jak skorzystać ze specjalnego rabatu? Kibic po wysłaniu zdjęcia swojego karnetu na adres mailowy karnet@onesport.eu. W odpowiedzi otrzyma link do utworzonego przez serwis eBilet.pl webshopu. W nim ostatnią kategorią sektorów jest opcja „Z KARNETEM”. Klikając na nią wyświetlą się możliwe w ramach promocji miejsca do zakupu, czyli wejściówki w kategoriach:

III – 109 PLN (do 30.05)
IV – 89 PLN
V – 69 PLN

Skorzystaj z akcji „Rabat za karnet” i zdobądź bilety na finałową rundę TAURON SEC 2024 w najlepszej możliwej cenie!

Więcej informacji: www.speedwayeuro.com

Pełna obsada tegorocznych zmagań prezentuje się następująco:

Mikkel Michelsen (Dania) #155
Leon Madsen (Dania) #30
Janusz Kolodziej (Polska) #333
Patryk Dudek (Polska) #692
Andzejs Lebedevs (Łotwa) #29
Maciej Janowski (Polska) #71
Piotr Pawlicki (Polska) #777
Vaclav Milik (Czechy) #225
Kacper Woryna (Polska) #223
Jevgenijs Kostigovs (Łotwa) #113
Timo Lahti (Szwecja) #98
Anders Thomsen (Dania) #105
Dimitri Berge (Francja) #96
Rasmus Jensen (Dania) #67
Norick Blödorn (Niemcy) #37

Rezerwowi:
Jacob Thorssell (Szwecja) #24
Bartłomiej Kowalski (Polska) #302
Tom Brennan (Wielka Brytania) #27
Erik Riss (Niemcy) #47
Marko Levishyn (Ukraina) #778

Kategorie: News