AGRO Kwiatkowski, Makowski sp. j. to jedna z pierwszych w Bydgoszczy firm zajmujących się zielenią.

Założona prawie 40 lat temu przez dwóch przyjaciół, prężnie działa i współpracuje z wieloma inwestorami zarówno gminami, firmami drogowymi, jak i deweloperami. Kompleksowo obsługuje tereny zielone przy drogach krajowych i lokalnych, działa na terenach samorządów, ale także w prywatnych ogrodach.

Firma AGRO Kwiatkowski, Makowski od wielu lat zajmuje się zielenią przyuliczną i parkową w gminach, w tym również w Bydgoszczy.

–  Kompleksowe działania, począwszy od projektu, poprzez przygotowanie i aranżację terenu, na pielęgnacji kończąc, pozwalają nam w pełni wykorzystać potencjał tej branży, dając nam satysfakcję oraz wzbudzając zaufanie naszych kontrahentów – mówią założyciele firmy.

Wieloletnie doświadczenie, bogate, specjalistyczne zaplecze sprzętowe oraz wykwalifikowana kadra pozwala na ciągły rozwój i poszerzanie obszarów działań. Od ponad 15 lat firma działa także w sektorze bezpieczeństwa linii energetycznych.

–  Jesteśmy firmą rodzinną, a zieleń to nasza pasja. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, rozwijaliśmy naszą firmę i wkładaliśmy w nią serce. Jednak praca, mimo że jest naszą pasją, to nie wszystko. Szczerze interesujemy się sportem, między innymi żużlem, dlatego niezmiernie cieszymy się, że możemy wpierać naszą rodzimą drużynę, której kibicujemy od wielu lat – dodają wspólnicy.

AGRO Kwiatkowski, Makowski sp. j. gwarantuje profesjonalne usługi w zakresie:

  • urządzania, budowy i konserwacji terenów zieleni przy drogach krajowych, wojewódzkich, gminnych,
  • urządzania, budowy i konserwacji terenów zieleni miejskiej oraz prywatnej,
  • konserwacji i pielęgnacji drzewostanu (wycinki, karczowanie, zrąbkowanie, cięcia pielęgnacyjne, w tym pod liniami energetycznymi),
  • wykonania nasadzeń drzew i krzewów, rabat bylinowych,
  • zakładania trawników, także wielkopołaciowych,
  • zakładanie łąk kwietnych.

KONTAKT
biuro@osowiec.pl

Kategorie: News