Przed nami 4. rok współpracy z firmą ABRAMCZYK. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

W sezonie 2023, niezmiennie, występować będziemy pod nazwą Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Rodzinna firma ABRAMCZYK Sp. z o.o. powstała w 1994 roku z kulinarnej pasji czterech braci i poczucia misji, aby dostarczać Polakom najsmaczniejsze ryby i owoce morza z całego świata w przystępnych cenach. Obecnie kadrę menedżerską reprezentuje już drugie pokolenie, wnosząc biznesowy entuzjazm i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Dzięki wieloletniej współpracy z przedsiębiorstwami połowowymi na całym świecie posiadamy dostęp do surowca najwyższej jakości – czyli do świeżych ryb. Dostarczamy wam skarby mórz i oceanów z najczystszych obszarów kuli ziemskiej, a nasze produkty pochodzące ze zrównoważonych łowisk i certyfikowanych hodowli posiadają stosowne certyfikaty uznawane na całym świecie. Co roku z naszej przetwórni wyjeżdża około 125 000 000 filetów najsmaczniejszych ryb, które dostępne są w ponad 10 000 sklepów na terenie całej Polski.

Stworzona przez nas idea Abramczyk Team łączy ludzi wokół zdrowego stylu życia i zdrowej diety z coraz większym udziałem ryb i owoców morza – bo jak wszyscy wiemy: Jak ryby, to ABRAMCZYK. Tym samym promujemy rodzinne i aktywne spędzanie czasu razem z najbliższymi, nie tylko poprzez uprawianie sportu, ale też przez wspólne kibicowanie drużynom i sportowcom – przez wspólne
przeżywanie sportowych emocji w prawdziwym, a nie wirtualnym świecie. Wspieramy zarówno dorosłych sportowców, którzy walczą o najwyższe tytuły, ale także młodzież, która dopiero buduje swoje marzenia o zdobyciu mistrzostwa.

Kategorie: News