Za żużlowcami ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz udany sezon zakończony awansem do Nice 1. Ligi Żużlowej, kontrakty na nowy sezon w większości już podpisane, Żużlowy Klub Sportowy POLONIA BYDGOSZCZ SA rozpoczyna więc przygotowania do sprzedaży karnetów na sezon 2020. Wejściówki obowiązujące na 7 meczów rundy zasadniczej będzie można nabywać w siedzibie klubu od 2 grudnia. Na nabywców pierwszych 50 karnetów czekają upominki – koszulki Tomasza Golloba z autografami lub książki „Ostatnie okrążenie” z autografami Mistrza oraz autora książki.Żużlowy Klub Sportowy POLONIA BYDGOSZCZ SA rozpoczyna więc przygotowania do sprzedaży karnetów na sezon 2020.Za żużlowcami ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz udany sezon zakończony awansem do Nice 1. Ligi Żużlowej, kontrakty na nowy sezon w większości już podpisane, Żużlowy Klub Sportowy POLONIA BYDGOSZCZ SA rozpoczyna więc przygotowania do sprzedaży karnetów na sezon 2020. Wejściówki obowiązujące na 7 meczów rundy zasadniczej będzie można nabywać w siedzibie klubu od 2 grudnia. Na nabywców pierwszych 50 karnetów czekają upominki – koszulki Tomasza Golloba z autografami lub książki „Ostatnie okrążenie” z autografami Mistrza oraz autora książki.

W poniedziałek 2. grudnia rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Polonii Bydgoszcz w sezonie 2020. Karnety będą obowiązywały na 7 spotkań rundy zasadniczej Nice 1. Ligi Żużlowej. Ceny biletów jednorazowych pozostały na takim samym poziomie, jak podczas rundy finałowej sezonu 2019, a nabywcy karnetów w ich cenie otrzymają możliwość obejrzenia jednego meczu gratis.

Na pierwszych 50 osób, które zdecydują się na zakup całosezonowych wejściówek, czeka dodatkowa atrakcja. Osoby te przy zakupie karnetu otrzymają w prezencie koszulkę Tomasza Golloba z autografem lub książkę autorstwa Jerzego Kanclerza „Ostatnie okrążenie” z autografami Mistrza oraz autora książki.

Nabywcy karnetów jako dowód zakupu będą otrzymywali vouchery, które przed sezonem zostaną wymienione na właściwe karnety. Voucher na karnet na mecze bydgoskiej Polonii może być znakomitym prezentem mikołajkowym lub świątecznym dla zagorzałych kibiców!

W początkowym okresie sezonu 2020 w związku z przebudową trybun, będzie obowiązywała podobna organizacja stadionu Polonii, jak to miało miejsce w sezonie 2019. Miejsca numerowane dostępne będą na trybunie głównej oraz w sektorze A (podsektory po obu stronach trybuny głównej). Pozostałe miejsca (sektor B) będą nienumerowane. Nie będą sprzedawane karnety na nowo budowaną trybunę na prostej przeciwległej do startowej.

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie w siedzibie ŻKS Polonia Bydgoszcz SA przy ulicy Sportowej 2 (budynek administracyjny w parku maszyn). Kasa czynna będzie od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00 – 16:00, w piątki w godzinach 10:00 – 17:00. W sprawie zamówień na karnety można się również kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@polonia.bydgoszcz.pl.

CENY KARNETÓW I BILETÓW W SEZONIE 2020

Kategorie: News