Terminarz Nice PLŻ 2016
 
 

1 Runda - 27 marca rez dla TV

1 Runda - 28 marca 2016 r. (niedziela)

Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno

SC Lokomotiv Daugavpils - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Stal Rzeszów - KŻ Orzeł Łódź

Polonia Piła - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz

 

2 Runda - 2 kwietnia rez dla TV

2 Runda - 3 kwietnia 2016 r. (niedziela)

Polonia Bydgoszcz - Speedway Wanda Instal Kraków

KŻ Orzeł Łódź - Polonia Piła

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów

KSM Krosno - SC Lokomotiv Daugavpils

Holistic-Polska Rawicz - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

 

3 Runda - 8 kwietnia rez dla TV

3 Runda - 9 kwietnia rez dla TV

3 Runda - 10 kwietnia 2016 r. (niedziela)

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - KŻ Orzeł Łódź

SC Lokomotiv Daugavpils - Polonia Bydgoszcz

Stal Rzeszów - KSM Krosno

Polonia Piła - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Kolejarz Opole - Speedway Wanda Instal Kraków

 

4 Runda - 15 kwietnia rez dla TV

4 Runda - 16 kwietnia rez dla TV

4 Runda - 17 kwietnia 2016 r. (niedziela)

Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów

Speedway Wanda Instal Kraków - SC Lokomotiv Daugavpils

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

KSM Krosno - Polonia Piła

Holistic-Polska Rawicz - KŻ Orzeł Łódź

 

5 Runda - 24 kwietnia 2016 r. (niedziela)

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - KSM Krosno

KŻ Orzeł Łódź - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Stal Rzeszów - Speedway Wanda Instal Kraków

Polonia Piła - Polonia Bydgoszcz

Kolejarz Opole - SC Lokomotiv Daugavpils

 

6 Runda - 1 maja 2016 r. (niedziela)

Polonia Bydgoszcz - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

Speedway Wanda Instal Kraków - Polonia Piła

SC Lokomotiv Daugavpils - Stal Rzeszów

KSM Krosno - KŻ Orzeł Łódź

Holistic-Polska Rawicz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

 

7 Runda - 6 maja rez dla TV

7 Runda - 8 maja 2016 r. (niedziela)

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Speedway Wanda Instal Kraków

KŻ Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KSM Krosno

Polonia Piła - SC Lokomotiv Daugavpils

Kolejarz Opole - Stal Rzeszów

 

8 Runda - 22 maja 2016 r. (niedziela)

Polonia Bydgoszcz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Speedway Wanda Instal Kraków - KŻ Orzeł Łódź

SC Lokomotiv Daugavpils - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

Stal Rzeszów - Polonia Piła

Holistic-Polska Rawicz - KSM Krosno

 

9 Runda - 27 maja rez dla TV

9 Runda - 29 maja 2016 r. (niedziela)

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów

KŻ Orzeł Łódź - SC Lokomotiv Daugavpils

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speedway Wanda Instal Kraków

KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz

Kolejarz Opole - Polonia Piła

 

10 Runda - 3 czerwca rez dla TV

10 Runda - 5 czerwca 2016 r. (niedziela)

Polonia Bydgoszcz - KSM Krosno

Speedway Wanda Instal Kraków - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

SC Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź

Stal Rzeszów - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

Holistic-Polska Rawicz - Polonia Piła

 

11 Runda - 19 czerwca 2016 r. (niedziela)

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - SC Lokomotiv Daugavpils

KŻ Orzeł Łódź - Speedway Wanda Instal Kraków

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz

Polonia Piła - Stal Rzeszów

Kolejarz Opole - KSM Krosno

 

12 Runda - 26 czerwca 2016 r. (niedziela)

Polonia Bydgoszcz - KŻ Orzeł Łódź

Speedway Wanda Instal Kraków - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

SC Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła

KSM Krosno - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Holistic-Polska Rawicz - Stal Rzeszów

 

13 Runda - 9 lipca rez dla TV

13 Runda - 10 lipca 2016 r. (niedziela)

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz

KŻ Orzeł Łódź - KSM Krosno

Stal Rzeszów - SC Lokomotiv Daugavpils

Polonia Piła - Speedway Wanda Instal Kraków

Kolejarz Opole - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

 

14 Runda - 5 sierpnia 2016 r. (piątek)

Polonia Bydgoszcz - Polonia Piła

Speedway Wanda Instal Kraków - Stal Rzeszów

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź

KSM Krosno - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

Holistic-Polska Rawicz - SC Lokomotiv Daugavpils

 

15 Runda - 21 sierpnia 2016 r. (niedziela)

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

SC Lokomotiv Daugavpils - Speedway Wanda Instal Kraków

Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz

Polonia Piła - KSM Krosno

Kolejarz Opole - KŻ Orzeł Łódź

 

16 Runda - 28 sierpnia 2016 r. (niedziela)

Polonia Bydgoszcz - SC Lokomotiv Daugavpils

KŻ Orzeł Łódź - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Polonia Piła

KSM Krosno - Stal Rzeszów

Holistic-Polska Rawicz - Speedway Wanda Instal Kraków

 

17 Runda - 3 września rez dla TV

17 Runda - 4 września 2016 r. (niedziela)

Speedway Wanda Instal Kraków - Polonia Bydgoszcz

SC Lokomotiv Daugavpils - KSM Krosno

Stal Rzeszów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Polonia Piła - KŻ Orzeł Łódź

Kolejarz Opole - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

 

18 Runda - 11 września 2016 r. (niedziela)

Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Polonia Piła

KŻ Orzeł Łódź - Stal Rzeszów

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SC Lokomotiv Daugavpils

KSM Krosno - Speedway Wanda Instal Kraków

Holistic-Polska Rawicz - Polonia Bydgoszcz

 

18 września 2016 r. (niedziela)

1 Runda finałowa

Kolejarz Opole - HOLISTIC-POLSKA Rawicz

 

25 września 2016 r. (niedziela)

2 Runda finałowa

HOLISTIC-POLSKA Rawicz - Kolejarz Opole

 

2 października 2016 r. (niedziela)

Baraż

 

9 października 2016 r. (niedziela)

Baraż